Personel

Mehmet Hayri ŞENERMAN Genel Müdür hayris@birgidisticaret.com.tr dahili: 117
Serpil GÖKMEN Mali İşler Müdür Yardımcısı serpilg@birgidisticaret.com.tr dahili: 120
Müslüm BAYRAM Müşteri İlişkiler Müdürü mbayram@birgidisticaret.com.tr dahili: 128
Hasan BAŞAK Denetim Sorumlusu hbasak@birgidisticaret.com.tr dahili: 127
Hasan Aydın Muhasebe Şefi hasana@birgidisticaret.com.tr dahili: 119
Semih AKGÖZ Finansman Personeli sakgoz@birgidisticaret.com.tr dahili: 118
Ercan Aydın Kdv Takip Sorumlusu ercana@birgidisticaret.com.tr dahili: 122
Ece Turan İhracat Sorumlusu eturan@birgidisticaret.com.tr dahili: 123
Nazan Gül ELİK İhracat Personeli nelik@birgidisticaret.com.tr dahili: 125
Zeynep ÖZBAŞ İhracat Personeli  zdogan@birgidisticaret.com.tr  dahili: 124
Oğuzhan TANIŞ İhracat Personeli  oguzhan@birgidisticaret.com.tr  dahili: 121
Emel AKA Santral Görevlisi emela@birgidisticaret.com.tr
Hülya GÖKYAR Mutfak Görevlisi dahili: 114
Sevgi ÖZCAN Mutfak Görevlisi dahili: 211